Video
Specificatie
| Artikelnummer: | DAZ-BOX |
| Productafmetingen: | 410x200x120mm |
| Kleur: | Zilver |
| Capaciteit: | 2500 ml |
| Materiaal: | Metaal met poedercoating. |
| Afgiftetijd: | 0,2-0,5s |
| Afgifteafstand | 1,5-3 inch |
| Installatie: | Tafelmodel/Wandmontage/Vloerstandaard |
| Pomptype: | Druppelen/spuiten/schuimen optioneel |
| Elektrische voeding 1: | DC-elektriciteit |
| Elektrische voeding 2: | 4 batterijen van het formaat C |
| Lange batterijduur: | >30.000 cycli |
| Certificaat | CE, RoHS, FCC |
| Verpakking: | 1 stuk per bruine doos; 2 stuks per kartonnen doos |
| Afmetingen van de doos: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| NW/GW: | 2,80/3,15 kg |
| Paklijst | |
| dispenser | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Handmatig | 1 |
| Ondersteunende gesp | 1 |
| Muurbevestigingsschroeven | 2 |

Veelgestelde vragen
V: Kunnen we eerst proefmonsters bestellen om te testen voordat we een bestelling plaatsen?
A: Zeker, een proefbestelling is voor ons acceptabel.
V: Welke betaalmethoden accepteert u?
A: Standaardvoorwaarden: T/T vooruitbetaling. Grote bedragen: L/C op zicht.
Kleine bedragen, zoals kosten voor proefmonsters: PayPal en Western Union.
V: Hoe verzendt u de goederen gewoonlijk? En hoe lang duurt de levering?
A: Voor samples en kleine bestellingen verzenden we via exprespost, wat doorgaans 3-5 dagen duurt. Voor grote bestellingen, als u de goederen dringend nodig heeft, kunnen we ze per vliegtuig verzenden. Als u op de verzendkosten wilt besparen, kunnen we ze per zeevracht verzenden, wat ongeveer 30-50 dagen duurt, afhankelijk van uw bestemming.
V: Kan ik ons logo op het product en de verpakking laten plaatsen? Hoe moet ik dat doen?
A: Gelieve logo's in hoge resolutie en uw specificaties aan te leveren. Wij maken dan een ontwerp ter bevestiging. Na uw bevestiging maken we 2-3 proefontwerpen die u nogmaals ter goedkeuring kunt voorleggen.
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.