De automatische luchtverfrisser van Siweiyi is een standaardformaat, op batterijen werkende dispenser die automatisch aerosolsprays verspreidt met geprogrammeerde tussenpozen. Hij werkt het best wanneer hij aan de muur is gemonteerd op minimaal 2 meter hoogte.
| Artikelnummer: | ADS05 |
| Productafmetingen: | 212x90x90 mm |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | PP |
| Productgewicht: | 185 g |
| Intervaltijd: | 5 / 15 / 30 minuten (instelbaar) |
| Voeding: | 2 x AA-batterijen (niet inbegrepen) |
| Dosering: | 0,1 ml |
| Installatie: | Wandmontage, Bureau |
| Compatibele aerosolcapaciteit: | 300 ml |
| Geschikte spuitbusgrootte (H x Diameter): | Ca. 14 x 6,5 cm |
| Sollicitatie: | badkamer thuis, openbaar toilet, hotel, restaurant en meer |
| Inbegrepen in het pakket: | 1 x Automatische spuitbus (batterij en spuitbus niet inbegrepen) |
| Certificaat: | CE, ROHS |
| Verpakking: | 24 stuks per doos |
| Afmetingen van de doos: | 50x38x22 cm |
| NW/GW: | 4,39/4,98 kg |
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.