Video
Functies:
Temperatuurmeting over lange afstand: dankzij de hoogwaardige sensor kan de K9 Pro F vloeibare zeepthermometer/zeepdispenser de temperatuur tot op 3 meter afstand meten, waardoor hij zeer geschikt is voor gebruik in openbare ruimtes zoals scholen, hotels, ziekenhuizen, winkelcentra, enz.
Wandmontage: een automatische desinfectiedispenser voor wandmontage is ideaal om het aanrechtblad vrij en schoon te houden.
Werkt op batterijen en is oplaadbaar: deze alcoholzeepdispenser werkt op AA- of 18650-batterijen en kan ook worden gevoed door een adapter. (Oplaadadapter en batterijen niet meegeleverd).
Handig en hygiënisch: houd uw hand onder de sensor om de automatische zeepdispenser te activeren. Zo voorkomt u effectief kruisbesmetting doordat u de dispenser niet hoeft aan te raken. Geschikt voor openbare ruimtes zoals kantoren, hotels, ziekenhuizen, medische instellingen, scholen, enz. Het apparaat meet tegelijkertijd de temperatuur van handen en voorhoofd.


| Artikelnummer: | K9 Pro F |
| Productafmetingen: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Capaciteit: | 1200 ml |
| Afstand meten: | 3m |
| Geluidsvolume: | Instelbaar in 1-4 niveaus |
| Dosering: | 0,1-2 ml instelbaar |
| Installatie: | Wandmontage, bureau, statief |
| Pomptype: | Optioneel (sproei-/druppel-/schuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Certificaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitzending in 18 talen: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japans, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russisch, Italiaans, Arabisch, Turks, Thais, Cambodjaans, Indonesisch, Bengaals, Hindi, Vietnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk per kleurendoos; 9 stuks per doos |
| De kleurendoos bevat: | Dispenser x1, USB-kabel x1, Handleiding x1, Bevestigingsclip x1, Muurbevestigingsschroeven x2, Lekbak x1, Trechter x1, Achterklep x1. Aantal per doos: 9 stuks.Afmetingen van de omdoos: 49x495x35 cmGewicht: 11,6 kg/doos Opmerking: batterijen en USB-adapter zijn niet inbegrepen. |
| Afmetingen van de kleurendoos: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Afmetingen van de doos: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Artikelnummer: | K9 Pro F |
| Productafmetingen: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Capaciteit: | 1200 ml |
| Afstand meten: | 3m |
| Geluidsvolume: | Instelbaar in 1-4 niveaus |
| Dosering: | 0,1-2 ml instelbaar |
| Installatie: | Wandmontage, bureau, statief |
| Pomptype: | Optioneel (sproei-/druppel-/schuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Certificaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitzending in 18 talen: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japans, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russisch, Italiaans, Arabisch, Turks, Thais, Cambodjaans, Indonesisch, Bengaals, Hindi, Vietnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk per kleurendoos; 9 stuks per doos |
| De kleurendoos bevat: | Dispenser x1, USB-kabel x1, Handleiding x1, Bevestigingsclip x1, Muurbevestigingsschroeven x2, Lekbak x1, Trechter x1, Achterklep x1. Aantal per doos: 9 stuks.Afmetingen van de omdoos: 49x495x35 cmGewicht: 11,6 kg/doos Opmerking: batterijen en USB-adapter zijn niet inbegrepen. |
| Afmetingen van de kleurendoos: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Afmetingen van de doos: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.