Video
Specificatie
| Artikelnummer: | K9 Pro Plus |
| Productafmetingen: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Capaciteit: | 1200 ml |
| Afstand meten: | 2-10 cm |
| Geluidsvolume: | Instelbaar in 1-4 niveaus |
| Dosering: | 0,1-2 ml instelbaar |
| Installatie: | Wandmontage, bureau, statief |
| Pomptype: | Optioneel (sproei-/druppel-/schuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Certificaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitzending in 18 talen: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japans, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russisch, Italiaans, Arabisch, Turks, Thais, Cambodjaans, Indonesisch, Bengaals, Hindi, Vietnamees | |
| Verpakking: | 1 stuk per kleurendoos; 9 stuks per doos |
| De kleurendoos bevat: | Dispenser x1, USB-kabel x1, handleiding x1, bevestigingsgesp x1 Muurbevestigingsschroeven x2 Lekbak x1 Trechter x1 Achterkleplade x1 Aantal per doos: 9 stuks/doos Afmetingen van de omdoos: 49x49x36 cm Gewicht: 11,6 kg/doos Opmerking: batterijen en USB-adapter zijn niet inbegrepen. |
| Afmetingen van de kleurendoos: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Afmetingen van de doos: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9,45/11,60 kg |
Functies:
1. Kan op een bureau, aan de muur of op een statief worden geplaatst.
2. Ondersteunt 18 talen
3. Voedingsbronnen: USB, 4 AA-batterijen of 2 18650-batterijen
4. Eigen patent, CE-, ROHS- en FCC-goedgekeurd.
5. Meerdere sproeikoppen: sproeien, druppelen, schuimen.
7. OEM- en ODM-opties beschikbaar


Klantenservice:
1. Uw vraag over onze producten of prijzen wordt binnen 24 uur beantwoord.
2. Onze klanten blijven informeren over het productieproces en helpen bij het organiseren van kwaliteitscontroles indien nodig.
3. Eén jaar garantie en een verantwoordelijke klantenservice.
4. Een professioneel verkoop- en engineeringteam om een goede koopervaring te garanderen.
Kwaliteitsborging:
1. Elk productieproces wordt gecontroleerd door ons kwaliteitscontroleteam.
2. Kwaliteit wordt gewaarborgd door een professionele ingenieur.
3. CE-, FCC- en ROHS-certificaten goedgekeurd en eigen patenten.
4. Eén jaar garantie
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.