Automatische sensorbediening: het contactloze handdesinfectieapparaat is ontworpen om handdesinfectiemiddel of alcohol te vernevelen en automatisch de juiste hoeveelheid spray af te geven, waardoor snelle en eenvoudige handdesinfectie mogelijk is en optimale handhygiëne wordt bereikt.
Handig en hygiënisch: houd uw hand onder de sensor om de zeepdispenser te activeren. Zo voorkomt u effectief kruisbesmetting doordat u de dispenser niet hoeft aan te raken. Geschikt voor openbare ruimtes zoals kantoren, hotels, ziekenhuizen, medische instellingen, scholen, enz.
| Artikelnummer: | DAZ-BOX met vloerstandaard |
| Productafmetingen: | 410x200x120mm |
| Kleur: | Zilver |
| Capaciteit: | 2500 ml |
| Materiaal: | Metaal met poedercoating. |
| Afgiftetijd: | 0,2-0,5s |
| Afgifteafstand | 1,5-3 inch |
| Vloerstandaard: | Materiaal van de lade: Metaal met poedercoating Buismateriaal: Aluminium met poedercoating Materiaal van de voet: Staal met poedercoating |
| Pomptype: | Druppelen/spuiten/schuimen optioneel |
| Elektrische voeding 1: | DC-elektriciteit |
| Elektrische voeding 2: | 4 batterijen van het formaat C |
| Lange batterijduur: | >30.000 cycli |
| Certificaat | CE, RoHS, FCC |
| Verpakking: | 1 set/doos |
| Afmetingen van de doos: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| NW/GW: | 9,5/10,35 kg |




Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.