Grote capaciteit: deze automatische handdesinfectiedispenser heeft een grote capaciteit van 1000 ml, geschikt voor diverse desinfecterende vloeistoffen en handdesinfectiemiddelen, voor dagelijks en professioneel gebruik, perfect voor thuis, hotels, ziekenhuizen of andere openbare gelegenheden.
Handig en hygiënisch: houd uw hand onder de sensor om de zeepdispenser te activeren. Zo voorkomt u effectief kruisbesmetting doordat u de dispenser niet hoeft aan te raken. Geschikt voor openbare ruimtes zoals kantoren, hotels, ziekenhuizen, medische instellingen, scholen, enz.

| Artikelnummer: | F1307 met vloerstandaard |
| Afmetingen van de zeepdispenser: | 120x120x260 mm |
| Kleur van de zeepdispenser: | Wit |
| Inhoud zeepdispenser: | 1000 ml |
| Materiaal van de zeepdispenser: | 100% zuiver ABS-technisch plastic |
| Zeepdispenserfles: | Navulbaar |
| Gewicht van de zeepdispenser: | 0,90 kg |
| Aangedreven door: | 4*C-batterijen of een 110V/220V-adapter |
| Vloerstandaard: | Materiaal van de lade: Metaal met poedercoating Buismateriaal: Aluminium met poedercoating Materiaal van de voet: Staal met poedercoating |
| Pomptype: | Optioneel (sproei-/druppel-/schuimpomp) |
| Gebruiksdosering: | 1-vloeistofpomp: 1 ml per keer |
| 2-schuimpompjes: 0,8 ml per keer | |
| 3-spray pomp: 0,8 ml per keer | |
| Certificaat: | CE, ROHS, FCC |
| Verpakking: | 1 set/doos |
| Afmetingen van de doos: | 36x34x20 cm |
| NW/GW: | 5,6/6,2 kg |
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.