Automatische sensorbediening: het contactloze handdesinfectieapparaat is ontworpen omnevelshanddesinfectiemiddel of alcohol, en zorgt voor een automatische dosering van de spray, waardoor snelle en gemakkelijke handdesinfectie mogelijk is en bereikt wordt.esoptimale handhygiëne.
Handig en hygiënisch:jHoud uw hand onder de sensor om de zeepdispenser te activeren. Zo voorkomt u effectief kruisbesmetting doordat u de dispenser niet hoeft aan te raken. Geschikt voor openbare ruimtes zoals kantoren, hotels, ziekenhuizen, medische instellingen, scholen, enz.






| Artikelnummer: | F12 |
| Productafmetingen: | 126,2*18m2,2*271,5m |
| Spanning: | 5V 2A |
| Capaciteit: | 1000 ml |
| Afstand meten: | 2-10 cm |
| Geluidsvolume: | Instelbaar in 1-4 niveaus |
| Dosering: | 0,1-2 ml instelbaar |
| Installatie: | Wandmontage, bureau, statief |
| Pomptype: | Optioneel (sproei-/druppel-/schuimpomp) |
| Meetbereik: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Bedrijfstemperatuur: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatuur: | Instelbaar (37,3-39℃) |
| Aangedreven door: | AA-batterij, 18650-batterij, Type C elektrische batterij |
| Certificaat: | CE, RoHS, FCC |
| Uitzending in 18 talen: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japans, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russisch, Italiaans, Arabisch, Turks, Thais, Cambodjaans, Indonesisch, Bengaals, Hindi, Vietnamees | |
| F12-pakket: | 1 stuk per kleurendoos; 12 stuks per doos |
| De verpakking bevat: 1x dispenser, 1x lekbak, 1x handleiding, 1x USB-kabel en 2x muurschroeven. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Statiefpakket: | 1 stuk per bruine doos; 20 stuks per doos |
| 71x38x32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.