Grote capaciteit: deze automatische handdesinfectiedispenser heeft een grote capaciteit van 1200 ml, geschikt voor diverse desinfecterende vloeistoffen en handdesinfectiemiddelen, voor dagelijks en professioneel gebruik, perfect voor thuis, hotels, ziekenhuizen of andere openbare gelegenheden.
Automatische sensorbediening: het contactloze handdesinfectieapparaat is ontworpen om handdesinfectiemiddel of alcohol te vernevelen en automatisch de juiste hoeveelheid spray af te geven. Dit maakt snelle en eenvoudige handdesinfectie mogelijk, voorkomt kruisbesmetting en zorgt voor optimale handhygiëne.


| Artikelnummer: | K9 Pro Dual |
| Productafmetingen: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spanning: | 5V 2A |
| Capaciteit: | 1200 ml |
| Afstand meten: | 2-10 cm |
| Geluidsvolume: | Instelbaar in 1-4 niveaus |
| Dosering: | 0,1-2 ml instelbaar |
| Installatie: | Wandmontage, bureau, statief |
| Pomptype: | Optioneel (sproei-/druppel-/schuimpomp) |
| Meetbereik: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatuur: | Verstelbaar |
| Certificaat: | CE, ROHS, FCC |
| Uitzending in 18 talen: | |
| Chinees, Engels, Spaans, Japans, Portugees, Koreaans, Duits, Frans, Russisch, Italiaans, Arabisch, Turks, Thais, Cambodjaans, Indonesisch, Bengaals, Hindi, Vietnamees | |
| K9 Pro Dual Pakket: | 1 stuk per kleurendoos; 9 stuks per doos |
| De verpakking bevat: 1x dispenser, 1x lekbak, 1x handleiding, 1x USB-kabel en 2x muurschroeven. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Statiefpakket: | 1 stuk per bruine doos; 20 stuks per doos |
| 71x38x32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.