| Maat | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Materiaal | PP-kunststof |
| Kleur | Wit |
| Capaciteit | 1000 ml |
| Voeding | AA/18650-batterijen en USB-voeding |
| Erbij betrekken | dispenser x1 |
| USB-kabel x1 | |
| Handleiding x1 | |
| Steungesp x1 | |
| Muurbevestigingsschroeven x2 | |
| Lekbak x1 | |
| Trechter x1 | |
| Achterkleplade x1 | |
| Aantal dozen | 12 stuks per doos |
| Afmetingen van de omdoos | 57×44,5×33,5 cm |
| Gewicht | 12,2 kg/doos |
| Opmerkingen | Batterijen en USB-adapter zijn niet inbegrepen. |


Functies:
Automatische sensorbediening: de contactloze handdesinfectiedispenser is ontworpen voor handdesinfectiemiddel, gel of alcohol en zorgt voor een automatische dosering van de spray, waardoor de handen snel en gemakkelijk gedesinfecteerd kunnen worden en kruisbesmetting wordt voorkomen.
Meerdere plaatsingsmogelijkheden: het kan op een bureau worden geplaatst, maar ook aan de muur of op een statief worden gemonteerd, waardoor het handig is om het op verschillende locaties te gebruiken.
Werkt op batterijen en is oplaadbaar: deze alcoholzeepdispenser werkt op 4 AA-batterijen of 2 18650-batterijen, en kan ook worden opgeladen via een USB-C-kabel. (Oplaadadapter en batterijen niet inbegrepen)
Handig en hygiënisch: houd uw hand onder de sensor om de dispenser te activeren en voorkom zo effectief kruisbesmetting. Geschikt voor openbare ruimtes zoals kantoren, hotels, ziekenhuizen, medische instellingen, scholen, enz.
Sinds de oprichting ontwikkelt onze fabriek eersteklas producten met inachtneming van dit principe.
Kwaliteit staat voorop. Onze producten hebben een uitstekende reputatie in de branche en genieten waardevol vertrouwen bij zowel nieuwe als bestaande klanten.